Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

152 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  dům 153 m², pozemek 2522 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 2522 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 2522 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 2522 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 2522 m²

Mutná 32, Cizkrajov

5 490 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.12.2025

Prodaný  dům 212 m², pozemek 688 m²Prodaný  dům 212 m², pozemek 688 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 688 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 688 m²

Prodaný dům 212 m², pozemek 688 m²

Koloděje nad Lužnicí 27, Týn nad Vltavou

5 300 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Plzeňská 602/59, České Budějovice 3

5 790 000 Kč

85 147 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  dům 124 m², pozemek 350 m²Prodaný  dům 124 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 124 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 124 m², pozemek 350 m²

Prodaný dům 124 m², pozemek 350 m²

Leština ev. č. 31, Strmilov

7 290 000 Kč

5 400 000 Kč

43 548 Kč/m2

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  dům 179 m², pozemek 221 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 221 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 221 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 221 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 221 m²

Hromádkova 940, Sezimovo Ústí

5 590 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  byt 3+kk 62 m²Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²

Prodaný byt 3+kk 62 m²

Čéčova 2041/56, České Budějovice 3

6 190 000 Kč

99 839 Kč/m2

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  byt 3+kk 94 m²Prodaný  byt 3+kk 94 m²
Prodaný  byt 3+kk 94 m²
Prodaný  byt 3+kk 94 m²

Prodaný byt 3+kk 94 m²

Volejbalistů 1793/3, České Budějovice 2

9 440 000 Kč

100 426 Kč/m2

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 321 m²

Petra Chelčického 490, Vodňany II

6 300 000 Kč

44 681 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 464 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 464 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 464 m²

Nihošovice 67, Nihošovice

6 490 000 Kč

5 950 000 Kč

33 056 Kč/m2

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 164 m², pozemek 43259 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 43259 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 43259 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 43259 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 43259 m²

Novosedly 33, Kájov

12 990 000 Kč

9 200 000 Kč

56 098 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...456...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 nemovitostí