Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

152 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.10.2025

Prodaný  byt 3+kk 108 m²Prodaný  byt 3+kk 108 m²
Prodaný  byt 3+kk 108 m²
Prodaný  byt 3+kk 108 m²

Prodaný byt 3+kk 108 m²

Chelčického 77/23, České Budějovice 6

8 792 111 Kč

81 408 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 652 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.10.2025

Prodaná  chata 63 m², pozemek 1544 m²Prodaná  chata 63 m², pozemek 1544 m²
Prodaná  chata 63 m², pozemek 1544 m²
Prodaná  chata 63 m², pozemek 1544 m²

Prodaná chata 63 m², pozemek 1544 m²

Újezd ev. č. 103, Albrechtice nad Vltavou

6 915 000 Kč

109 762 Kč/m2

Prodáno 17.10.2025

Prodaný  dům 94 m², pozemek 2797 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 2797 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 2797 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 2797 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 2797 m²

Hranice 60, Hranice

7 490 000 Kč

79 681 Kč/m2

Prodáno 17.10.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Plzeňská 2164/52, České Budějovice 3

5 900 000 Kč

81 944 Kč/m2

Prodáno 14.10.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 845 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 845 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 845 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 845 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 845 m²

Sídliště 168, Radomyšl

6 350 000 Kč

45 357 Kč/m2

Prodáno 14.10.2025

Prodaný  dům 262 m², pozemek 769 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 769 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 769 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 769 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 769 m²

Na Vojtěchu 305, Tábor - Měšice

6 400 000 Kč

24 427 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 8.10.2025

Prodaný  dům 109 m², pozemek 786 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 786 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 786 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 786 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 786 m²

Benešovská 37, Tábor - Náchod

7 600 000 Kč

69 725 Kč/m2

Prodáno 6.10.2025

Prodaný  byt 4+1 79 m²Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²

Prodaný byt 4+1 79 m²

J. Dobrovského 630/3, České Budějovice 5

5 990 000 Kč

75 823 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 184 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 184 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 184 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 184 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 184 m²

Purkyňova 884, Protivín

5 980 000 Kč

5 150 000 Kč

28 611 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 26.9.2025

Prodaný  dům 192 m², pozemek 855 m²Prodaný  dům 192 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 192 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 192 m², pozemek 855 m²

Prodaný dům 192 m², pozemek 855 m²

Polní 754, Nová Bystřice

8 500 000 Kč

8 000 000 Kč

41 667 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
1...567...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 652 nemovitostí