Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.12.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Fügnerova 232, Blatná

4 000 000 Kč

54 795 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 615 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 82 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 82 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 82 m², pozemek 891 m²

Nový Doubek 234, Křemže

3 970 000 Kč

48 415 Kč/m2

Prodáno 1.12.2025

Prodaný  dům 212 m², pozemek 688 m²Prodaný  dům 212 m², pozemek 688 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 688 m²
Prodaný  dům 212 m², pozemek 688 m²

Prodaný dům 212 m², pozemek 688 m²

Koloděje nad Lužnicí 27, Týn nad Vltavou

5 300 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Plzeňská 602/59, České Budějovice 3

5 790 000 Kč

85 147 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  dům 124 m², pozemek 350 m²Prodaný  dům 124 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 124 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 124 m², pozemek 350 m²

Prodaný dům 124 m², pozemek 350 m²

Leština ev. č. 31, Strmilov

7 290 000 Kč

5 400 000 Kč

43 548 Kč/m2

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  byt 4+1 83 m²Prodaný  byt 4+1 83 m²
Prodaný  byt 4+1 83 m²
Prodaný  byt 4+1 83 m²

Prodaný byt 4+1 83 m²

Táboritská 1103, Třeboň II

5 500 000 Kč

4 780 000 Kč

57 590 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.8

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Buzulucká 2343, Tábor

3 380 000 Kč

52 813 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  dům 179 m², pozemek 221 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 221 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 221 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 221 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 221 m²

Hromádkova 940, Sezimovo Ústí

5 590 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  byt 1+1 41 m²Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²
Prodaný  byt 1+1 41 m²

Prodaný byt 1+1 41 m²

Otín 26, Jindřichův Hradec

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

60 732 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Kiesewetterová
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Jana Kiesewetterová

Jana Kiesewetterová

4.1

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 138 m², pozemek 811 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 811 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 811 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 811 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 811 m²

Drahenický Málkov 47, Blatná

3 400 000 Kč

3 100 000 Kč

22 464 Kč/m2

1...121314...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 615 nemovitostí