Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  byt 3+kk 62 m²Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²

Prodaný byt 3+kk 62 m²

Čéčova 2041/56, České Budějovice 3

6 190 000 Kč

99 839 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 613 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.11.2025

Prodaná  chata 35 m², pozemek 572 m²Prodaná  chata 35 m², pozemek 572 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 572 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 572 m²

Prodaná chata 35 m², pozemek 572 m²

Bližná ev. č. 43, Černá v Pošumaví

4 290 000 Kč

122 571 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: TheLaur s.r.o.
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: TheLaur s.r.o.

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 157 m², pozemek 300 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 300 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 300 m²

Zahradní 185, Chotoviny

4 550 000 Kč

28 981 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 721 m²

Podolí I

1 520 000 Kč

22 353 Kč/m2

Realitní makléř: Markéta Jenčíková
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Markéta Jenčíková

Markéta Jenčíková

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 216 m²

Novosedly nad Nežárkou ev. č. 1, Novosedly nad Nežárkou

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  byt 3+kk 94 m²Prodaný  byt 3+kk 94 m²
Prodaný  byt 3+kk 94 m²
Prodaný  byt 3+kk 94 m²

Prodaný byt 3+kk 94 m²

Volejbalistů 1793/3, České Budějovice 2

9 440 000 Kč

100 426 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 6734 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 6734 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 6734 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 6734 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 6734 m²

Pivovarská 1, Homole - Černý Dub

12 000 000 Kč

80 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 14.11.2025

Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²

Prodaná chata 89 m², pozemek 398 m²

Lásenice ev. č. 91, Lásenice

2 750 000 Kč

2 380 000 Kč

26 742 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 13.11.2025

Prodaná  chata 43 m², pozemek 386 m²Prodaná  chata 43 m², pozemek 386 m²
Prodaná  chata 43 m², pozemek 386 m²
Prodaná  chata 43 m², pozemek 386 m²

Prodaná chata 43 m², pozemek 386 m²

Třebín ev. č. 5, Dubné

1 660 000 Kč

38 605 Kč/m2

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 321 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 321 m²

Petra Chelčického 490, Vodňany II

6 300 000 Kč

44 681 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
1...131415...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 613 nemovitostí