Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 19. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 869 m²

Klenovice 94, Klenovice

4 600 000 Kč

34 328 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 613 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1434 m²

Nová 317, Strakonice - Dražejov

5 900 000 Kč

5 300 000 Kč

32 317 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Prachatická 1194/7, České Budějovice 2

3 300 000 Kč

110 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 7.4.2026

Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²
Prodaná  chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Prodaná chalupa 89 m², pozemek 1269 m²

Staré Město pod Landštejnem 21, Staré Město pod Landštejnem

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

22 360 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 3819 m²

Pivkovice, Pivkovice

2 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 285 m²

Nad Hejtmanem 988, Planá nad Lužnicí

9 850 000 Kč

90 367 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Berlínská 2753/7, Tábor

3 100 000 Kč

70 455 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Česká 62, Volary

2 490 000 Kč

41 500 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²

Prodaný dům 276 m², pozemek 7487 m²

Chlum 84, Volary

10 990 000 Kč

9 000 000 Kč

32 609 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 994 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 994 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 994 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 994 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 994 m²

Mažice 74, Mažice

6 590 000 Kč

42 516 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
123...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 613 nemovitostí