Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 21. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 349 m²

Pražská 34, Borek

4 350 000 Kč

3 350 000 Kč

25 769 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 612 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

Neznašov 87, Všemyslice

2 590 000 Kč

33 205 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 28.3.2025

Prodaný  byt 3+kk 96 m²Prodaný  byt 3+kk 96 m²
Prodaný  byt 3+kk 96 m²
Prodaný  byt 3+kk 96 m²

Prodaný byt 3+kk 96 m²

Janotova 2646, Písek - Budějovické Předměstí

6 690 000 Kč

69 688 Kč/m2

Prodáno 28.3.2025

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Plzeňská 574/5, České Budějovice 3

2 350 000 Kč

117 500 Kč/m2

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 423 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 423 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 423 m²

Týnská 82, Bernartice

6 900 000 Kč

5 990 000 Kč

37 438 Kč/m2

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Na Stínadlech 368/34, Písek - Pražské Předměstí

3 499 000 Kč

3 325 000 Kč

51 154 Kč/m2

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  byt 4+1 76 m²Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²

Prodaný byt 4+1 76 m²

K. Chocholy 1269/21, České Budějovice 2

4 450 000 Kč

58 553 Kč/m2

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  dům 270 m², pozemek 714 m²Prodaný  dům 270 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 270 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 270 m², pozemek 714 m²

Prodaný dům 270 m², pozemek 714 m²

Palackého 36, Studená

1 190 000 Kč

4 407 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Lidická tř. 442/68, České Budějovice 7

4 390 000 Kč

65 522 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 525 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 525 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 525 m²

Pod Farou 239, Strmilov

2 290 000 Kč

1 790 000 Kč

22 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...383940...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 612 nemovitostí