Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 21. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Sídliště Míru 295, Horní Planá

3 350 000 Kč

2 995 000 Kč

41 027 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 612 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²
Prodaný  dům 195 m², pozemek 1075 m²

Prodaný dům 195 m², pozemek 1075 m²

Kostelec 67, Hluboká nad Vltavou

8 220 000 Kč

42 154 Kč/m2

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

náměstí Mládeže 670, Týn nad Vltavou

2 600 000 Kč

36 620 Kč/m2

Prodáno 14.4.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 869 m²

Nuzice ev. č. 64, Týn nad Vltavou

3 490 000 Kč

53 692 Kč/m2

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Stavbařů 207, Strakonice II

4 390 000 Kč

63 623 Kč/m2

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  byt 3+1 86 m²Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²

Prodaný byt 3+1 86 m²

J. Bendy 1308/10, České Budějovice 2

4 599 000 Kč

4 199 000 Kč

48 826 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²
Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²
Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²

Prodaná chata 77 m², pozemek 100 m²

Újezd ev. č. 20, Albrechtice nad Vltavou

2 000 000 Kč

1 745 000 Kč

22 662 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 697 m²

Prodaný dům 198 m², pozemek 697 m²

Dolní 173, Chotoviny - Červené Záhoří

8 500 000 Kč

42 929 Kč/m2

Prodáno 4.4.2025

Prodaný  dům 157 m², pozemek 979 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 979 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 979 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 979 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 979 m²

Nákří 109, Nákří

8 505 000 Kč

54 172 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 3.4.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Jeremiášova 1397/33, České Budějovice 3

5 130 000 Kč

93 273 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...373839...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 612 nemovitostí