Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 19. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 339 m²

Č. Holase 196, Milevsko

4 795 000 Kč

4 529 320 Kč

60 391 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 613 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 524 m²

Okružní 315/44, Sezimovo Ústí

9 800 000 Kč

71 533 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

nábřeží 1. máje 1833, Písek - Budějovické Předměstí

3 350 000 Kč

88 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 236 m²

Vrbenská 2696/30, České Budějovice 5

10 490 000 Kč

9 140 000 Kč

99 348 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Besední 67, České Velenice

1 350 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Selská pole 1392, Hluboká nad Vltavou

6 900 000 Kč

6 680 000 Kč

94 085 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 512 m²

Pod Schody 982, Bechyně

6 975 000 Kč

5 600 000 Kč

51 852 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 253 m²

Říční 218, Vodňany II

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

18 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 505 m²

Tchořovice 69, Tchořovice

2 975 000 Kč

36 728 Kč/m2

1...345...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 613 nemovitostí