Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 19. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²

Prodaný dům 227 m², pozemek 126 m²

Okružní 580, Kaplice

7 100 000 Kč

31 278 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 613 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.3.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 4750 m²

Petříkov 36, Petříkov

3 500 000 Kč

19 444 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 892 m²

Přečín 64, Vacov

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 702 m²

Francouzských legií 351, Jindřichův Hradec III

6 500 000 Kč

40 373 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 674 m²

Říční 1024/3, České Budějovice 6

7 440 000 Kč

109 412 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 850 m²

Šumavská 422, Strakonice II

5 400 000 Kč

49 091 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 348 m²

Nová 666, Planá nad Lužnicí

6 490 000 Kč

6 400 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²

Prodaná chalupa 105 m², pozemek 330 m²

Vesce 27, Týn nad Vltavou

1 500 000 Kč

14 286 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Náchodská 2681/3, Tábor

4 340 000 Kč

68 889 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Přídolí 89, Přídolí

2 690 000 Kč

28 925 Kč/m2

1...456...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 613 nemovitostí