Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

311 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 68 m²Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²
Prodaný  byt 3+kk 68 m²

Prodaný byt 3+kk 68 m²

Úvoz 508/5, Brno - Staré Brno

7 400 000 Kč

5 500 000 Kč

80 882 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.1.2025

Prodaný  dům 146 m², pozemek 2270 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 2270 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 2270 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 2270 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 2270 m²

Brod nad Dyjí, Brod nad Dyjí

6 300 000 Kč

6 000 000 Kč

41 096 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 13.1.2025

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Polanka 627, Bílovice nad Svitavou

6 859 000 Kč

92 689 Kč/m2

Prodáno 10.1.2025

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Chudčická 1348/19, Brno - Bystrc

8 190 000 Kč

8 585 000 Kč

117 603 Kč/m2

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Novoměstská 1477/3, Brno - Řečkovice

7 290 000 Kč

107 206 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 2167 m²

Viničné Šumice 58, Viničné Šumice

6 900 000 Kč

41 566 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 78 m², pozemek 291 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 291 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 291 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 291 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 291 m²

Za Školou 127, Moravský Žižkov

5 900 000 Kč

75 641 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 2.1.2025

Prodaný  dům 105 m², pozemek 628 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 628 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 628 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 628 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 628 m²

Hřbitovní 263, Blučina

7 800 000 Kč

7 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Prodáno 31.12.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 246 m²

Rostěnice 124, Rostěnice-Zvonovice

7 890 000 Kč

7 350 000 Kč

81 667 Kč/m2

Prodáno 31.12.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Arménská 509/17, Brno - Bohunice

5 999 000 Kč

5 650 000 Kč

81 884 Kč/m2

1...202122...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí