Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

311 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 797 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 797 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 797 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 797 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 797 m²

Na Pěšině 2061/9, Břeclav

6 890 000 Kč

34 450 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 129 m², pozemek 157 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 157 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 157 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 157 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 157 m²

Mahenova 1828/3, Znojmo

5 990 000 Kč

46 434 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Uprkova 1586/8, Brno - Řečkovice

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

Prodáno 2.12.2025

Prodaný  dům 149 m², pozemek 654 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 654 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 654 m²

Drnovice 107, Drnovice

8 490 000 Kč

56 980 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 218 m², pozemek 1836 m²Prodaný  dům 218 m², pozemek 1836 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 1836 m²
Prodaný  dům 218 m², pozemek 1836 m²

Prodaný dům 218 m², pozemek 1836 m²

Pavlovice 68, Bohdalice-Pavlovice

10 290 000 Kč

9 999 000 Kč

45 867 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1235 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1235 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1235 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1235 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1235 m²

Hlavní 224/82, Znojmo - Přímětice

6 499 000 Kč

5 100 000 Kč

39 231 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 225 m², pozemek 474 m²Prodaný  dům 225 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 225 m², pozemek 474 m²
Prodaný  dům 225 m², pozemek 474 m²

Prodaný dům 225 m², pozemek 474 m²

Růžová 244/24, Ladná

7 990 000 Kč

7 499 856 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 615 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 615 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 615 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 615 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 615 m²

Jevišovka 41, Jevišovka

7 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 500 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 500 m²

Železné 169, Železné

9 500 000 Kč

71 970 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 328 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 328 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 328 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 328 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 328 m², pozemek 528 m²

Klevetov 10, Letovice

8 990 000 Kč

7 500 000 Kč

22 866 Kč/m2

Realitní makléř: Ladislav Jaroš
Realitní kancelář: RE/MAX Pro lidi
Realitní makléř: Ladislav Jaroš

Ladislav Jaroš

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Pro lidi
1...567...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí