Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

311 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 1799 m²

Bohdalice 38, Bohdalice-Pavlovice

6 490 000 Kč

25 960 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 822 m²

Ponětovská 690/64, Šlapanice

7 990 000 Kč

6 990 000 Kč

70 606 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Kallabova 1940/23, Brno - Žabovřesky

8 150 000 Kč

181 111 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 379 m²

Podlesná 2050/23, Brno - Líšeň

5 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Realitní makléř: David Vašíček
Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Realitní makléř: David Vašíček

David Vašíček

4.8

Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  byt 1+1 47 m²Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²

Prodaný byt 1+1 47 m²

Horácké náměstí 1472/10, Brno - Řečkovice

5 490 000 Kč

116 809 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 1437 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 1437 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 1437 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 1437 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 1437 m²

Bílý Vlk 219, Kobeřice u Brna

8 250 000 Kč

7 700 000 Kč

61 600 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 179 m², pozemek 400 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 400 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 400 m²

Sedlec 262, Sedlec

5 550 000 Kč

31 006 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 10.11.2025

Prodaný  byt 2+1 80 m²Prodaný  byt 2+1 80 m²
Prodaný  byt 2+1 80 m²
Prodaný  byt 2+1 80 m²

Prodaný byt 2+1 80 m²

Cihlářská 637/16, Brno - Veveří

7 863 000 Kč

98 288 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 7.11.2025

Prodaný  byt 4+kk 117 m²Prodaný  byt 4+kk 117 m²
Prodaný  byt 4+kk 117 m²
Prodaný  byt 4+kk 117 m²

Prodaný byt 4+kk 117 m²

Smetanovo nábřeží 788/64, Vyškov-Předměstí

7 640 000 Kč

65 299 Kč/m2

Prodáno 5.11.2025

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Gruzínská 511/1, Brno - Bohunice

7 750 000 Kč

103 333 Kč/m2

1...678...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí