Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 22. 5. 2024

732 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.11.2025

Prodaný  byt 3+kk 117 m²Prodaný  byt 3+kk 117 m²
Prodaný  byt 3+kk 117 m²
Prodaný  byt 3+kk 117 m²

Prodaný byt 3+kk 117 m²

Majdalenky 844/7, Brno - Lesná

11 600 000 Kč

99 145 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 548 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 1799 m²

Bohdalice 38, Bohdalice-Pavlovice

6 490 000 Kč

25 960 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 822 m²

Ponětovská 690/64, Šlapanice

7 990 000 Kč

6 990 000 Kč

70 606 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 785 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 785 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 785 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 785 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 785 m²

Tasov 65, Tasov

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

8 950 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Kallabova 1940/23, Brno - Žabovřesky

8 150 000 Kč

181 111 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 379 m²

Podlesná 2050/23, Brno - Líšeň

5 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Realitní makléř: David Vašíček
Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Realitní makléř: David Vašíček

David Vašíček

4.8

Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 211 m², pozemek 743 m²Prodaný  dům 211 m², pozemek 743 m²
Prodaný  dům 211 m², pozemek 743 m²
Prodaný  dům 211 m², pozemek 743 m²

Prodaný dům 211 m², pozemek 743 m²

Foglarova 1432/17, Kuřim

18 950 000 Kč

15 950 000 Kč

75 592 Kč/m2

Realitní makléř: David Vašíček
Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Realitní makléř: David Vašíček

David Vašíček

4.8

Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 1080 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 1080 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1080 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1080 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 1080 m²

Nová 541, Prušánky

3 800 000 Kč

3 100 000 Kč

34 444 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  byt 1+1 47 m²Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²
Prodaný  byt 1+1 47 m²

Prodaný byt 1+1 47 m²

Horácké náměstí 1472/10, Brno - Řečkovice

5 490 000 Kč

116 809 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 699 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 699 m²

Újezd u Tišnova 22, Újezd u Tišnova

4 200 000 Kč

2 600 000 Kč

33 766 Kč/m2

1...131415...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 548 nemovitostí