Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 21. 5. 2024

732 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Přímětická 3507/3, Znojmo

1 865 000 Kč

93 250 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

Višňová 829/6, Moravany

8 150 000 Kč

7 290 000 Kč

112 154 Kč/m2

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 976 m²

Jezérka 452, Vacenovice

3 690 000 Kč

3 500 000 Kč

29 167 Kč/m2

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 210 m²

Na Výsluní 310, Ráječko

5 600 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 19.2.2025

Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 1031 m²

Bílovská 545, Moravský Žižkov

8 000 000 Kč

30 534 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  byt 2+1 77 m²Prodaný  byt 2+1 77 m²
Prodaný  byt 2+1 77 m²
Prodaný  byt 2+1 77 m²

Prodaný byt 2+1 77 m²

Větrná 616/18b, Brno - Bystrc

6 530 000 Kč

6 200 000 Kč

80 519 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  byt 2+1 40 m²Prodaný  byt 2+1 40 m²
Prodaný  byt 2+1 40 m²
Prodaný  byt 2+1 40 m²

Prodaný byt 2+1 40 m²

Valtická 4109/2, Brno - Židenice

4 200 000 Kč

105 000 Kč/m2

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  byt 1+1 42 m²Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²

Prodaný byt 1+1 42 m²

U Lesíka 3571/14, Znojmo

2 810 000 Kč

66 905 Kč/m2

Prodáno 13.2.2025

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Mokrá 311, Mokrá-Horákov

5 590 000 Kč

87 344 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  dům 164 m², pozemek 733 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 733 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 733 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 733 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 733 m²

Čejč 227, Čejč

11 300 000 Kč

68 902 Kč/m2

1...424344...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí