Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 21. 5. 2024

732 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 605 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 605 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 605 m²

Břežany 142, Břežany

2 150 000 Kč

25 294 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 538 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 103 m², pozemek 420 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 420 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 420 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 420 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 420 m²

Rostěnice 186, Rostěnice-Zvonovice

7 700 000 Kč

74 757 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Herčíkova 2493/2, Brno - Královo Pole

6 785 000 Kč

106 016 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Bílkova 1761/48, Boskovice

4 390 000 Kč

73 167 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 232 m², pozemek 546 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 546 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 546 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 546 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 546 m²

Milovice 149, Milovice

8 560 000 Kč

36 897 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 632 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 632 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 632 m²

Derflice 61, Znojmo

4 490 000 Kč

49 889 Kč/m2

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  byt 2+kk 37 m²Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²

Prodaný byt 2+kk 37 m²

Vltavská 610/8, Brno - Starý Lískovec

5 010 000 Kč

135 405 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

5 750 000 Kč

79 861 Kč/m2

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 269 m²

Drnovská 43/18, Vyškov - Nosálovice

4 500 000 Kč

4 135 950 Kč

41 360 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 27 m²Prodaný  byt 1+kk 27 m²
Prodaný  byt 1+kk 27 m²
Prodaný  byt 1+kk 27 m²

Prodaný byt 1+kk 27 m²

Rakovecká 1068/71, Brno - Bystrc

3 770 000 Kč

139 630 Kč/m2

1...414243...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 538 nemovitostí