Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

733 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 62 m²Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²

Prodaný byt 2+kk 62 m²

Dlouhá 1637/5, Kuřim

6 550 000 Kč

6 150 000 Kč

99 194 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Na Kopečku 502/1, Znojmo

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

68 824 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  byt 235 m²Prodaný  byt 235 m²
Prodaný  byt 235 m²
Prodaný  byt 235 m²

Prodaný byt 235 m²

Ant. Smutného 630/75, Střelice

10 990 000 Kč

9 990 000 Kč

42 511 Kč/m2

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 683 m²

Micmanice 168, Strachotice

3 765 000 Kč

34 227 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Filipova 819/2, Brno - Bystrc

6 215 000 Kč

107 155 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²

Prodaný dům 285 m², pozemek 1800 m²

Medlice 55, Medlice

3 300 000 Kč

11 579 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Stará osada 3976/27, Brno - Židenice

6 840 000 Kč

108 571 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  dům 458 m², pozemek 1168 m²Prodaný  dům 458 m², pozemek 1168 m²
Prodaný  dům 458 m², pozemek 1168 m²
Prodaný  dům 458 m², pozemek 1168 m²

Prodaný dům 458 m², pozemek 1168 m²

Pekařská 98, Lednice

13 490 000 Kč

12 130 000 Kč

26 485 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 337 m²

Palackého 528/16, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²

Prodaný dům 290 m², pozemek 433 m²

Mírová 998, Velké Bílovice

6 600 000 Kč

22 759 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
1...456...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí