Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

733 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1012 m²

Bohuslavice 4259, Kyjov

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

21 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 4102 m²

Javorník 268, Javorník

6 495 000 Kč

4 899 000 Kč

21 487 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 102 m², pozemek 596 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 596 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 596 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 596 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 596 m²

Jundrovská 312/9, Brno - Komín

12 000 000 Kč

117 647 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 738 m²

Uhřice 108, Uhřice

3 345 000 Kč

35 968 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 1+1 43 m²Prodaný  byt 1+1 43 m²
Prodaný  byt 1+1 43 m²
Prodaný  byt 1+1 43 m²

Prodaný byt 1+1 43 m²

Cihlářská 644/20, Brno - Veveří

5 990 000 Kč

139 302 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 62 m²Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²
Prodaný  byt 2+kk 62 m²

Prodaný byt 2+kk 62 m²

Lhota 189, Vyškov

5 990 000 Kč

5 250 000 Kč

84 677 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Květnická 1630, Tišnov

3 630 000 Kč

100 833 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 414 m²

Mrštíkova 334, Rosice

8 890 000 Kč

98 778 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 890 m²

Čížovky 383, Bořitov

6 990 000 Kč

74 362 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Úvoz 508/5, Brno - Staré Brno

5 400 000 Kč

77 143 Kč/m2

1...345...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí