Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

733 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

Kostelní 417, Dolní Dunajovice

2 950 000 Kč

2 275 000 Kč

47 396 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 538 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Josefy Faimonové 2245/30, Brno - Líšeň

6 680 000 Kč

107 742 Kč/m2

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

náměstí Republiky 1486/9, Brno - Husovice

5 600 000 Kč

103 704 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 57 m², pozemek 90 m²Prodaný  dům 57 m², pozemek 90 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 90 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 90 m²

Prodaný dům 57 m², pozemek 90 m²

Hostěrádky-Rešov 165, Hostěrádky-Rešov

2 400 000 Kč

1 600 000 Kč

28 070 Kč/m2

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 599 m²

Dr. Milady Horákové 293/5, Miroslav

4 790 000 Kč

3 870 000 Kč

32 250 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Poznaňská 2453/16, Brno - Žabovřesky

6 460 000 Kč

115 357 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  dům 197 m², pozemek 315 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 315 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 315 m²

U Jordánka 268/15, Vyškov - Brňany

7 990 000 Kč

6 800 000 Kč

34 518 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 423 m²

U struhy I. 553/7, Lanžhot

4 120 000 Kč

29 855 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Špitálka 78/18a, Brno - Trnitá

4 990 000 Kč

99 800 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 3+kk 88 m²Prodaný  byt 3+kk 88 m²
Prodaný  byt 3+kk 88 m²
Prodaný  byt 3+kk 88 m²

Prodaný byt 3+kk 88 m²

Šemberova 1340/15, Brno - Bystrc

11 800 000 Kč

134 091 Kč/m2

1...495051...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 538 nemovitostí