Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

734 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Na Valtické 659/48, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 400 000 Kč

50 746 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²
Prodaný  dům 175 m², pozemek 2030 m²

Prodaný dům 175 m², pozemek 2030 m²

Pražská 358/81, Brno - Bosonohy

8 990 000 Kč

51 371 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 419 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 419 m²

Ctidružice 26, Ctidružice

2 545 000 Kč

1 400 000 Kč

15 556 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 67 m²Prodaný  byt 3+kk 67 m²
Prodaný  byt 3+kk 67 m²
Prodaný  byt 3+kk 67 m²

Prodaný byt 3+kk 67 m²

Komenského náměstí 334, Slavkov u Brna

6 590 000 Kč

98 358 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Riegrova 1012/25a, Břeclav

3 390 000 Kč

3 100 000 Kč

58 491 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 1569 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 1569 m²

Břeclav ev. č. 28, Břeclav

5 240 000 Kč

52 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Pod Javory 2063/28, Blansko

5 990 000 Kč

79 867 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

Horácké náměstí 1473/11, Brno - Řečkovice

6 400 000 Kč

92 754 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  byt 3+kk 88 m²Prodaný  byt 3+kk 88 m²
Prodaný  byt 3+kk 88 m²
Prodaný  byt 3+kk 88 m²

Prodaný byt 3+kk 88 m²

Čechova 1365/11, Břeclav

6 550 000 Kč

74 432 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Na Loučkách 1220/3, Kuřim

3 710 000 Kč

127 931 Kč/m2

1...678...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí