Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

734 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²
Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²
Prodaný  dům 278 m², pozemek 2122 m²

Prodaný dům 278 m², pozemek 2122 m²

Rozkoš 17, Rozkoš

2 250 000 Kč

8 094 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 3+1 86 m²Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²

Prodaný byt 3+1 86 m²

Sokolská 1268/24, Znojmo

3 690 000 Kč

3 300 000 Kč

38 372 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Staňkova 368/12b, Brno - Ponava

4 550 000 Kč

133 824 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 282 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 282 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 282 m²

Kořískova 594/32, Brno - Řečkovice

10 950 000 Kč

10 690 000 Kč

82 231 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 572 m²

Hlavní 660/140, Břeclav - Poštorná

7 300 000 Kč

39 247 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 15.1.2026

Prodaná  chata 300 m², pozemek 229 m²Prodaná  chata 300 m², pozemek 229 m²
Prodaná  chata 300 m², pozemek 229 m²
Prodaná  chata 300 m², pozemek 229 m²

Prodaná chata 300 m², pozemek 229 m²

Bítov ev. č. 707, Bítov

4 242 000 Kč

3 500 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 14.1.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Francouzská 353/15, Brno - Zábrdovice

4 847 000 Kč

134 639 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 68 m², pozemek 812 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 812 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 812 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 812 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 812 m²

Bohaté Málkovice 87, Bohaté Málkovice

4 850 000 Kč

4 100 000 Kč

60 294 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 1000 m²

Brněnská 1282, Mutěnice

7 999 000 Kč

83 323 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 814 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 814 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 814 m²

Příčky 318, Prace

13 490 000 Kč

11 990 000 Kč

109 000 Kč/m2

1...789...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí