Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

734 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Vančurova 4541/7, Brno - Židenice

4 600 000 Kč

139 394 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Bracková
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Bracková

Veronika Bracková

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Školní 853/12, Kuřim

5 650 000 Kč

102 727 Kč/m2

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1270 m²

Strážovice 33, Strážovice

2 950 000 Kč

2 490 000 Kč

13 105 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 1417 m²

Chrudichromy 6, Chrudichromy

6 200 000 Kč

5 900 000 Kč

41 259 Kč/m2

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 470 m²

Tavíkovice 84, Tavíkovice

1 656 000 Kč

18 400 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Janovská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Martina Janovská

Martina Janovská

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Na Padělcích 803, Bučovice

5 990 000 Kč

82 055 Kč/m2

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 132 m², pozemek 297 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 297 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 297 m²

Rostěnice 181, Rostěnice-Zvonovice

9 700 000 Kč

73 485 Kč/m2

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 205 m², pozemek 558 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 558 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 558 m²

Tetčická 578, Rosice

15 990 000 Kč

12 800 000 Kč

62 439 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 46 m²Prodaný  byt 1+kk 46 m²
Prodaný  byt 1+kk 46 m²
Prodaný  byt 1+kk 46 m²

Prodaný byt 1+kk 46 m²

Dusíkova 910/17, Brno - Lesná

5 940 000 Kč

129 130 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 2022 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 2022 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 2022 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 2022 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 2022 m²

Bulhary 256, Bulhary

7 800 000 Kč

7 190 000 Kč

35 950 Kč/m2

1...8910...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 540 nemovitostí