Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

43 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.2.2025

Prodaná  chata 420 m², pozemek 437 m²Prodaná  chata 420 m², pozemek 437 m²
Prodaná  chata 420 m², pozemek 437 m²
Prodaná  chata 420 m², pozemek 437 m²

Prodaná chata 420 m², pozemek 437 m²

Okružní 113, Jáchymov - Mariánská

6 290 000 Kč

5 000 000 Kč

11 905 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.2.2025

Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 440 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 440 m²

Stříbrná 351, Stříbrná

7 900 000 Kč

6 300 000 Kč

18 000 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 3+kk 99 m²Prodaný  byt 3+kk 99 m²
Prodaný  byt 3+kk 99 m²
Prodaný  byt 3+kk 99 m²

Prodaný byt 3+kk 99 m²

Šumavská 1825/2, Karlovy Vary

8 600 000 Kč

7 250 000 Kč

73 232 Kč/m2

Prodáno 9.1.2025

Prodaná  chata 130 m², pozemek 454 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 454 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 454 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 454 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 454 m²

Podhrad ev. č. 757, Cheb

8 700 000 Kč

5 900 000 Kč

45 385 Kč/m2

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 655 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 655 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 655 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 655 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 655 m²

Teplička 73, Teplička

7 450 000 Kč

7 200 000 Kč

53 333 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 13.11.2024

Prodaný  dům 480 m², pozemek 309 m²Prodaný  dům 480 m², pozemek 309 m²
Prodaný  dům 480 m², pozemek 309 m²
Prodaný  dům 480 m², pozemek 309 m²

Prodaný dům 480 m², pozemek 309 m²

Nádražní 112, Sokolov

6 490 000 Kč

5 900 000 Kč

12 292 Kč/m2

Prodáno 7.11.2024

Prodaný  dům 247 m², pozemek 933 m²Prodaný  dům 247 m², pozemek 933 m²
Prodaný  dům 247 m², pozemek 933 m²
Prodaný  dům 247 m², pozemek 933 m²

Prodaný dům 247 m², pozemek 933 m²

Kolová 150, Kolová

8 900 000 Kč

36 032 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  dům 111 m², pozemek 658 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 658 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 658 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 658 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 658 m²

Radošov 285, Kyselka

6 600 000 Kč

59 459 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  dům 272 m², pozemek 1161 m²Prodaný  dům 272 m², pozemek 1161 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 1161 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 1161 m²

Prodaný dům 272 m², pozemek 1161 m²

Tyršova 110, Oloví

6 100 000 Kč

5 200 000 Kč

19 118 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1128 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1128 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1128 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1128 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1128 m²

Bystřice 50, Hroznětín

6 000 000 Kč

5 000 000 Kč

42 735 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 209 nemovitostí