Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

191 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

5. května 7, Meziměstí

1 790 000 Kč

27 121 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 624 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.11.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

3 500 000 Kč

66 038 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  dům 107 m², pozemek 1847 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 1847 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 1847 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 1847 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 1847 m²

Dolní Dvůr 167, Dolní Dvůr

4 500 000 Kč

3 700 000 Kč

34 579 Kč/m2

Prodáno 13.11.2024

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Sídliště 1. máje 239, Rokytnice v Orlických horách

2 290 000 Kč

1 999 000 Kč

35 696 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 8.11.2024

Prodaný  dům 162 m², pozemek 682 m²Prodaný  dům 162 m², pozemek 682 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 682 m²
Prodaný  dům 162 m², pozemek 682 m²

Prodaný dům 162 m², pozemek 682 m²

Severní 476, Rokytnice v Orlických horách

3 050 000 Kč

18 827 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 7.11.2024

Prodaný  byt 2+1 78 m²Prodaný  byt 2+1 78 m²
Prodaný  byt 2+1 78 m²
Prodaný  byt 2+1 78 m²

Prodaný byt 2+1 78 m²

Antonína Dvořáka 1067/9, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 690 000 Kč

60 128 Kč/m2

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Jugoslávská 1537, Náchod - Staré Město nad Metují

1 630 000 Kč

62 692 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

Bidlova 794/12, Hradec Králové

3 590 000 Kč

73 265 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 30.10.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 1226 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 1226 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1226 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1226 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 1226 m²

Myštěves 26, Myštěves

4 160 000 Kč

23 111 Kč/m2

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Žižkova 430, Trutnov - Horní Předměstí

2 999 000 Kč

52 614 Kč/m2

1...131415...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 624 nemovitostí