Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

191 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  dům 106 m², pozemek 387 m²Prodaný  dům 106 m², pozemek 387 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 387 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 387 m²

Prodaný dům 106 m², pozemek 387 m²

Obránců míru 160, Předměřice nad Labem

3 500 000 Kč

33 019 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 624 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  dům 40 m², pozemek 315 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 315 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 315 m²

Přepychy 137, Přepychy

550 000 Kč

13 750 Kč/m2

Prodáno 18.10.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Pražská 1150, Vrchlabí

3 000 000 Kč

43 478 Kč/m2

Prodáno 17.10.2024

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Dukelská 2266, Dvůr Králové nad Labem

3 199 000 Kč

47 746 Kč/m2

Prodáno 16.10.2024

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Severní 745/21, Hradec Králové - Slezské Předměstí

3 890 000 Kč

86 444 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 15.10.2024

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Dělnická 1031, Vrchlabí

3 750 000 Kč

2 900 000 Kč

49 153 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

U Horní brány 22, Broumov

2 060 000 Kč

1 660 000 Kč

39 524 Kč/m2

Prodáno 8.10.2024

Prodaná  zemědělská usedlost 100 m², pozemek 3283 m²Prodaná  zemědělská usedlost 100 m², pozemek 3283 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 100 m², pozemek 3283 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 100 m², pozemek 3283 m²

Prodaná zemědělská usedlost 100 m², pozemek 3283 m²

Sběř 50, Sběř

3 350 000 Kč

33 500 Kč/m2

Prodáno 7.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

třída Edvarda Beneše 1545/42, Hradec Králové - Nový Hradec Králové

2 700 000 Kč

2 600 000 Kč

83 871 Kč/m2

Prodáno 4.10.2024

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Pražská 1536, Náchod

2 190 000 Kč

37 119 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
1...141516...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 624 nemovitostí