Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Královéhradecký kraj

Od 19. 5. 2024

262 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 400 m², pozemek 1761 m²Prodaný  dům 400 m², pozemek 1761 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 1761 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 1761 m²

Prodaný dům 400 m², pozemek 1761 m²

Čapkova 284, Hronov

15 850 000 Kč

39 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 256 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 1175 m²

Bílý Újezd 56, Bílý Újezd

6 690 000 Kč

5 700 000 Kč

51 818 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 4953 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 4953 m²

Jánova 586, Vamberk

1 495 000 Kč

12 355 Kč/m2

Prodáno 16.1.2026

Prodaný  dům 414 m², pozemek 3349 m²Prodaný  dům 414 m², pozemek 3349 m²
Prodaný  dům 414 m², pozemek 3349 m²
Prodaný  dům 414 m², pozemek 3349 m²

Prodaný dům 414 m², pozemek 3349 m²

Bartošovice v Orlických horách 64, Bartošovice v Orlických horách

11 587 500 Kč

27 989 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 14.1.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 721 m²

Jetřichov 27, Jetřichov

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1699 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1699 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1699 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1699 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1699 m²

Vojice 77, Podhorní Újezd a Vojice

5 500 000 Kč

24 775 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 66 m², pozemek 947 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 947 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 947 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 947 m²

Dobřenice 56, Dobřenice

2 600 000 Kč

39 394 Kč/m2

Prodáno 12.1.2026

Prodaný  dům 163 m², pozemek 3889 m²Prodaný  dům 163 m², pozemek 3889 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 3889 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 3889 m²

Prodaný dům 163 m², pozemek 3889 m²

Nebeská Rybná 155, Rokytnice v Orlických horách

3 142 500 Kč

19 279 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 39 m²Prodaný  byt 1+kk 39 m²
Prodaný  byt 1+kk 39 m²
Prodaný  byt 1+kk 39 m²

Prodaný byt 1+kk 39 m²

Jungmannova 1448/46, Hradec Králové - Pražské Předměstí

3 800 000 Kč

97 436 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 8.1.2026

Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²
Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²
Prodaná  chalupa 280 m², pozemek 2933 m²

Prodaná chalupa 280 m², pozemek 2933 m²

Lanžov 9, Lanžov

6 950 000 Kč

24 821 Kč/m2

1...345...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 256 nemovitostí