Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj

Od 19. 5. 2024

315 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.6.2024

Prodaná  chata 62 m², pozemek 1817 m²Prodaná  chata 62 m², pozemek 1817 m²
Prodaná  chata 62 m², pozemek 1817 m²
Prodaná  chata 62 m², pozemek 1817 m²

Prodaná chata 62 m², pozemek 1817 m²

Ptení ev. č. 233, Ptení

1 700 000 Kč

27 419 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 172 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.6.2024

Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²

Prodaná chata 73 m², pozemek 483 m²

Maleny ev. č. 148, Stražisko

980 000 Kč

13 425 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Starého 1013/5, Olomouc - Hodolany

4 850 000 Kč

63 816 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Petrov nad Desnou 223, Petrov nad Desnou

2 090 000 Kč

1 760 000 Kč

30 877 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 24.5.2024

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2097 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2097 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2097 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2097 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 2097 m²

Polská 319, Zlaté Hory

3 190 000 Kč

2 750 000 Kč

15 278 Kč/m2

1...303132

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 172 nemovitostí