Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

116 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 110 m², pozemek 845 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 845 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 845 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 845 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 845 m²

Vendolí 251, Vendolí

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

28 182 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 843 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.9.2024

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

S. K. Neumanna 91, Pardubice - Zelené Předměstí

4 000 000 Kč

78 431 Kč/m2

Prodáno 27.9.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Boháčova 1721, Pardubice - Bílé Předměstí

4 890 000 Kč

69 857 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Jana Zajíce 635, Pardubice - Studánka

3 395 000 Kč

97 000 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  dům 149 m², pozemek 151 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 151 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 151 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 151 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 151 m²

Fibichova 244, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí

4 990 000 Kč

33 490 Kč/m2

Prodáno 21.9.2024

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Krátká 936, Lanškroun - Žichlínské Předměstí

3 450 000 Kč

3 150 000 Kč

42 000 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

S. K. Neumanna 101, Pardubice - Zelené Předměstí

3 400 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 141 m², pozemek 167 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 167 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 167 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 167 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 167 m²

Lukavice 62, Lukavice

4 390 000 Kč

31 135 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 4.9.2024

Prodaný  atypický byt 55 m²Prodaný  atypický byt 55 m²
Prodaný  atypický byt 55 m²
Prodaný  atypický byt 55 m²

Prodaný atypický byt 55 m²

Sokolovská 82/3, Svitavy - Předměstí

3 800 000 Kč

4 300 000 Kč

78 182 Kč/m2

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Sezemická 1362, Pardubice - Bílé Předměstí

4 250 000 Kč

60 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY HRADEC KRÁLOVÉ
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY HRADEC KRÁLOVÉ
1...9101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 843 nemovitostí