Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

116 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  dům 165 m², pozemek 1608 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 1608 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 1608 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 1608 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 1608 m²

Chvalovická 362, Ronov nad Doubravou

4 990 000 Kč

3 850 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 843 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  dům 205 m², pozemek 1191 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 1191 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 1191 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 1191 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 1191 m²

Nabočany 47, Chrudim

5 850 000 Kč

4 200 000 Kč

20 488 Kč/m2

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Školní 160, Rybitví

3 200 000 Kč

59 259 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Prodáno 31.5.2024

Prodaný  dům 202 m², pozemek 519 m²Prodaný  dům 202 m², pozemek 519 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 519 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 519 m²

Prodaný dům 202 m², pozemek 519 m²

Na Rozárce 1118, Žamberk

5 299 000 Kč

3 500 000 Kč

17 327 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 29.5.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 15565 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 15565 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 15565 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 15565 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 15565 m²

Sopotnice 82, Sopotnice

4 692 000 Kč

31 280 Kč/m2

Prodáno 24.5.2024

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Víta Nejedlého 619, Chrudim III

3 530 000 Kč

44 684 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 843 nemovitostí