Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

116 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  dům 99 m², pozemek 1168 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 1168 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 1168 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 1168 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 1168 m²

Kladruby nad Labem 15, Kladruby nad Labem

4 500 000 Kč

3 900 000 Kč

39 394 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 844 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.7.2025

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Družby 341, Pardubice - Polabiny

3 500 000 Kč

89 744 Kč/m2

Prodáno 10.7.2025

Prodaný  byt 4+1 82 m²Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²

Prodaný byt 4+1 82 m²

Větrná 629/25, Svitavy - Lány

3 689 000 Kč

44 988 Kč/m2

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Škroupova 682, Chrudim III

4 490 000 Kč

73 607 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 7.7.2025

Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6222 m²Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6222 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6222 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6222 m²

Prodaná zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6222 m²

Stradouň 67, Stradouň

4 797 067 Kč

33 083 Kč/m2

Prodáno 4.7.2025

Prodaný  dům 238 m², pozemek 1640 m²Prodaný  dům 238 m², pozemek 1640 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 1640 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 1640 m²

Prodaný dům 238 m², pozemek 1640 m²

Rozhraní 170, Rozhraní

4 700 000 Kč

19 748 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Prodáno 4.7.2025

Prodaný  dům 104 m², pozemek 652 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 652 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 652 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 652 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 652 m²

Českých bratří, Litomyšlské Předměstí, Vysoké Mýto

3 750 000 Kč

36 058 Kč/m2

Prodáno 1.7.2025

Prodaný  byt 2+kk 76 m²Prodaný  byt 2+kk 76 m²
Prodaný  byt 2+kk 76 m²
Prodaný  byt 2+kk 76 m²

Prodaný byt 2+kk 76 m²

Klešice 23, Klešice

3 550 000 Kč

46 711 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

Přemysla Otakara 610, Chrudim IV

3 590 000 Kč

67 736 Kč/m2

Prodáno 19.6.2025

Prodaný  dům 192 m², pozemek 83 m²Prodaný  dům 192 m², pozemek 83 m²
Prodaný  dům 192 m², pozemek 83 m²
Prodaný  dům 192 m², pozemek 83 m²

Prodaný dům 192 m², pozemek 83 m²

Pražská 1514/55, Svitavy - Předměstí

3 299 000 Kč

3 150 000 Kč

16 406 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...456...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 844 nemovitostí