Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

521 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Čs. armády 3189, Kladno

4 300 000 Kč

130 303 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 009 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 325 m²

Kalivodská 177, Mšec

3 990 000 Kč

46 941 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Čs. legií 1872, Rakovník II

3 100 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Vitry 2223, Kladno - Kročehlavy

3 800 000 Kč

111 765 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 1030 m²

Samopše 32, Samopše

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 270 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 270 m²

U Kaštanů 95, Červený Újezd

4 650 000 Kč

52 841 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Mírová 472/35, Milovice

4 350 000 Kč

77 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Vestec 68, Vestec

4 600 000 Kč

4 150 000 Kč

56 081 Kč/m2

Prodáno 25.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Říčanská 490, Říčany - Radošovice

3 280 000 Kč

126 154 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 1454 m²

Prodaný dům 183 m², pozemek 1454 m²

Budenín 36, Votice

5 950 000 Kč

4 950 000 Kč

27 049 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1234...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 009 nemovitostí