Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

521 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1495 m²

Bílé Podolí 47, Bílé Podolí

4 250 000 Kč

35 417 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 009 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Křivoklátská 831, Nové Strašecí

3 370 000 Kč

91 081 Kč/m2

Prodáno 18.2.2026

Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 666 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 666 m²

Rabyně ev. č. 107, Rabyně

3 640 000 Kč

2 950 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²
Prodaný  dům 54 m², pozemek 471 m²

Prodaný dům 54 m², pozemek 471 m²

Zbraslavice 182, Zbraslavice

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

40 741 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+1 40.4 m²Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²

Prodaný byt 1+1 40.4 m²

P. Holého 94, Kladno - Kročehlavy

3 900 000 Kč

96 535 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Polská 2539, Kladno - Kročehlavy

4 500 000 Kč

112 500 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1184 m²

Keblov 67, Keblov

3 600 000 Kč

30 769 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 252 m²

K Horce 254, Pchery - Humny

3 940 000 Kč

44 270 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1077 m²

Nové Ouholice 50, Nová Ves

4 700 000 Kč

23 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 5.2.2026

Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 844 m²

Prodaná chata 71 m², pozemek 844 m²

Měchenice ev. č. 225, Měchenice

4 900 000 Kč

4 650 000 Kč

65 493 Kč/m2

1...345...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 009 nemovitostí