Kontakt

Byty 1+kk na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1+kk

104 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

2 379 465 Kč

95 179 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 455 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Lázeňská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

3 950 000 Kč

2 950 000 Kč

140 476 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

F. S. Tůmy, Orlová

1 290 000 Kč

1 150 000 Kč

34 848 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 1+kk 17 m²Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²

Prodej bytu 1+kk 17 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

1 200 000 Kč

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Slupečná 16, Lipno nad Vltavou

3 490 000 Kč

3 370 000 Kč

120 357 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Republikánské obrany, Mikulov

4 990 000 Kč

4 590 000 Kč

127 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Republikánské obrany, Mikulov

4 990 000 Kč

4 590 000 Kč

127 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Na Lánech 250/92, Ostrava - Nová Ves

2 290 000 Kč

2 250 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 14 m²Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²
Prodej bytu 1+kk 14 m²

Prodej bytu 1+kk 14 m²

Moravská 205/14, Karlovy Vary

2 200 000 Kč

157 143 Kč/m2

1234...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 455 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické