Byty na prodej

Byty 1+kk na prodej v kraji Středočeský kraj

1+kk

10 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Lázeňská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

3 950 000 Kč

2 650 000 Kč

126 190 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 90 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Blanická 81, Postupice

3 847 900 Kč

120 247 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Dukel. hrdinů 1910, Rakovník II

2 999 000 Kč

90 879 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 44 m²Prodej bytu 1+kk 44 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m²

Prodej bytu 1+kk 44 m²

Kladno, Kladno

5 238 090 Kč

119 048 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Nučice, okres Praha-východ

5 200 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Na Chmelnici 1998, Benešov

3 450 000 Kč

115 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Hradčanská, Kladno

3 188 000 Kč

99 625 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Rozhled, Mělník

2 145 000 Kč

97 500 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 53 m²Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²
Prodej bytu 1+kk 53 m²

Prodej bytu 1+kk 53 m²

Kynského, Slaný

5 430 750 Kč

102 467 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 54 m²Prodej bytu 1+kk 54 m²
Prodej bytu 1+kk 54 m²
Prodej bytu 1+kk 54 m²

Prodej bytu 1+kk 54 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 286 000 Kč

134 926 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 90 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické