Byty na prodej

Byty 4+kk na prodej v kraji Středočeský kraj

4+kk

16 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 4+kk 88 m²Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²

Prodej bytu 4+kk 88 m²

Na Dlaskově, Velké Popovice

6 990 000 Kč

79 432 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 128 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 142 m²Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²

Prodej bytu 4+kk 142 m²

5. května 2306, Úvaly

Neveřejná cena

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 4+kk 71 m²Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²

Prodej bytu 4+kk 71 m²

Lidická 347, Jeneč

8 990 000 Kč

8 690 000 Kč

122 394 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 4+kk 142 m²Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m²

Prodej bytu 4+kk 142 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Sokolovská 1644, Čelákovice

13 800 000 Kč

12 500 000 Kč

114 679 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Škvorec, okres Praha-východ

12 050 400 Kč

10 937 467 Kč

117 607 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej bytu 4+kk 149 m²Prodej bytu 4+kk 149 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m²
Prodej bytu 4+kk 149 m²

Prodej bytu 4+kk 149 m²

Sedlec, okres Praha-východ

16 950 000 Kč

113 758 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Na Vinohradech 192, Králův Dvůr

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Hořelická, Rudná

13 600 000 Kč

13 328 000 Kč

112 000 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Na Obloucích, Kladno

8 450 000 Kč

85 354 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 128 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické