Byty na prodej

Byty 2+1 na prodej v kraji Středočeský kraj

2+1

24 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

Krátká, Milovice

3 490 000 Kč

75 870 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 86 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kojetická, Neratovice

5 496 000 Kč

99 927 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Jiráskova, Sázava

3 850 000 Kč

67 544 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Za Šumavou 442, Žleby

2 000 000 Kč

40 816 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

třída T. G. Masaryka, Mladá Boleslav

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

101 020 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Vrchlického 1990, Kladno - Kročehlavy

6 190 000 Kč

110 536 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 369 m²Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²

Prodej bytu 2+1 369 m²

Studentská, Mělník

4 290 000 Kč

11 626 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Školky 699, Sedlčany

4 200 000 Kč

3 820 000 Kč

70 741 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Dr. E. Beneše 896, Neratovice

5 749 000 Kč

5 249 000 Kč

84 661 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Průběžná, Milovice

Neveřejná cena

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 86 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické