Kontakt

Byty 3+1 na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

3+1

28 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Dukelských hrdinů 284, Krupka - Maršov

2 250 000 Kč

1 990 999 Kč

29 279 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 74 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Sídl. Míru 251, Volary

1 990 000 Kč

1 940 000 Kč

28 116 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Mírová 313, Stráž pod Ralskem

949 305 Kč

14 833 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 499 999 Kč

22 059 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

Masarykova třída, Orlová

1 870 000 Kč

1 690 000 Kč

30 727 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Lidická, Most

2 199 900 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Teplická, Teplické Předměstí, Bílina

2 100 000 Kč

1 950 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64.3 m²Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Slavče u Trhových Svinů

1 990 000 Kč

30 949 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 62.6 m²Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²

Prodej bytu 3+1 62.6 m²

U Věžových domů 2933/8, Most

1 790 000 Kč

28 594 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Dukelských hrdinů, Krupka

1 150 000 Kč

16 912 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 74 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické