Kontakt

Byty na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

1 911 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 620 000 Kč

100 357 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 082 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Železničního pluku 1630, Pardubice - Zelené Předměstí

4 850 000 Kč

112 791 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Malinovského 768/47, Ivanovice na Hané

2 296 000 Kč

65 600 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Čápkova, Brno

4 990 000 Kč

95 962 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Pražská sídl., Znojmo

3 200 000 Kč

58 182 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Kpt. Jaroše 1543/9, Mikulov

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

69 306 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Populární

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

N. Frýda 1245/10, České Budějovice 2

4 880 000 Kč

62 564 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 92 m²Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²

Prodej bytu 3+1 92 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

16 649 000 Kč

180 967 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Gutova, Praha

6 850 000 Kč

152 222 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Populární

Prodej bytu 3+kk 140 m²Prodej bytu 3+kk 140 m²
Prodej bytu 3+kk 140 m²
Prodej bytu 3+kk 140 m²

Prodej bytu 3+kk 140 m²

Žižkova 1153/9, Mikulov

9 360 000 Kč

8 860 000 Kč

63 286 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
123...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 082 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické