Kontakt

Byty na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 65 m²Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²

Prodej bytu 4+kk 65 m²

Slavče 30, Slavče

1 380 000 Kč

21 231 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 416 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Bydžovského, Duchcov

1 990 000 Kč

39 020 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Luční, Litvínov

1 390 000 Kč

17 821 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Sídl. Míru 251, Volary

1 990 000 Kč

1 940 000 Kč

28 116 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Matušova 37/3, Rumburk 1

1 489 000 Kč

38 179 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Mírová 313, Stráž pod Ralskem

949 305 Kč

14 833 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Dukelských hrdinů 281, Krupka - Maršov

850 000 Kč

21 795 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Luh, Vsetín

1 990 000 Kč

82 917 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kunov 76, Nové Heřminovy

1 999 000 Kč

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

1...456...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 416 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické