Kontakt

Byty na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

1 978 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Frýdlantská 1300/10, Praha 8 - Kobylisy

7 200 000 Kč

160 000 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 470 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Holečkova, České Budějovice

6 200 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Havlíčkova, Krupka

1 890 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

K motelu ev. č. 5, Praha - Újezd u Průhonic

8 990 000 Kč

160 536 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Rubešova 72/9, Praha 2 - Vinohrady

4 400 000 Kč

166 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč

3 900 000 Kč

150 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: Ing. Jaroslav Tykal - realitní makléř QARA
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

Populární

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Lešetín I 679/8, Zlín

13 499 000 Kč

128 562 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Terezínská, Karlovy Vary

4 210 000 Kč

67 903 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Pod špitálem 1306, Praha - Zbraslav

7 900 000 Kč

7 400 000 Kč

112 121 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

nábřeží Jana Palacha 1079/44, Karlovy Vary

5 300 000 Kč

55 208 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
1...789...198

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 470 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické