Kontakt

Byty na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1 026 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Zálešná II 7229, Zlín

4 950 000 Kč

159 677 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 705 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Pr. Veselého, Hodonín

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

V Hlinkách 984/18, Beroun-Město

4 450 000 Kč

120 270 Kč/m2

Prodej atypického bytu 39 m²Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²

Prodej atypického bytu 39 m²

U Jezerky 1158/4, Praha 4 - Nusle

5 490 000 Kč

4 950 000 Kč

126 923 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52.9 m²Prodej bytu 2+1 52.9 m²
Prodej bytu 2+1 52.9 m²
Prodej bytu 2+1 52.9 m²

Prodej bytu 2+1 52.9 m²

Školská čtvrť, Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

3 450 000 Kč

65 217 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sklářská 193, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

3 800 000 Kč

73 077 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76.5 m²Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²
Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Prodej bytu 3+1 76.5 m²

Lumírova 544/72, Ostrava - Výškovice

4 990 000 Kč

65 229 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Jungmannova, Duchcov

2 100 000 Kč

41 176 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Cihlářská, Znojmo

2 621 000 Kč

2 521 000 Kč

84 033 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Tovární, Záblatí, Bohumín

3 500 000 Kč

3 300 000 Kč

42 308 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality
1...868788...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 705 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické