Kontakt

Byty na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

339 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Škrábkových, Praha

14 990 000 Kč

164 725 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 418 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

T. G. Masaryka, Horoměřice

13 990 000 Kč

147 263 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Jeseniova 431/17, Praha 3 - Žižkov

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Vuong
Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Realitní makléř: Miroslav Vuong

Miroslav Vuong

4.0

Realitní kancelář: RK BOHATÝ TÁTA
Prodej bytu 4+1 166 m²Prodej bytu 4+1 166 m²
Prodej bytu 4+1 166 m²
Prodej bytu 4+1 166 m²

Prodej bytu 4+1 166 m²

Lípová, Praha

29 990 000 Kč

180 663 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 194 m²Prodej bytu 194 m²
Prodej bytu 194 m²
Prodej bytu 194 m²

Prodej bytu 194 m²

Učňovská 393/13, Praha 9 - Hrdlořezy

37 500 000 Kč

193 299 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

V Háji 1250, Praha

9 200 000 Kč

158 621 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 73 m²Prodej bytu 4+kk 73 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m²

Prodej bytu 4+kk 73 m²

Amforová 1887/40, Praha 13 - Stodůlky

10 590 000 Kč

145 068 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

10 300 000 Kč

183 929 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Aubrechtové, Praha

9 880 000 Kč

109 778 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Litoměřická 405/9, Praha 9 - Prosek

10 200 000 Kč

136 000 Kč/m2

1...202122...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 418 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické