Byty na prodej v kraji Jihočeský kraj

121 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

A. Trägera 266/113, České Budějovice 3

3 400 000 Kč

117 241 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 593 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Dolejší 35, Mirovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Loučovice 129, Loučovice

3 999 990 Kč

54 794 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Jablonského 384/4, Písek - Pražské Předměstí

5 350 000 Kč

74 306 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

Dub 43, Dub

4 220 000 Kč

44 421 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Havlíčkova 280, Týn nad Vltavou - Malá Strana

3 950 000 Kč

3 850 000 Kč

48 125 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Sídliště 1. máje 1147, Strakonice I

3 790 000 Kč

62 131 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Průběžná 2492/8, České Budějovice 3

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Kosmonautů 1241, Strakonice I

3 850 000 Kč

54 225 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Suchovrbenské nám. 712/6, České Budějovice 5

4 950 000 Kč

76 154 Kč/m2

1...456...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 593 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické