Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

63 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

7 840 000 Kč

7 500 000 Kč

107 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 665 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Šrámkova 428/10, Brno - Lesná

9 500 000 Kč

8 990 000 Kč

124 861 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 89 m²Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²

Prodej bytu 4+kk 89 m²

Dětkovice 27, Dětkovice

6 560 000 Kč

73 708 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 84 m²Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²

Prodej bytu 2+1 84 m²

Nádražní, Oslavany

5 410 000 Kč

64 405 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 93 m²Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²

Prodej bytu 3+kk 93 m²

Nádražní 1598, Dubňany

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

67 634 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Mlékařská, Rousínov

6 990 000 Kč

127 091 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Šámalova 1822/12, Brno - Židenice

10 900 000 Kč

9 250 000 Kč

159 483 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Rakovecká 1068/71, Brno - Bystrc

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

83 246 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 138 m²Prodej bytu 4+kk 138 m²
Prodej bytu 4+kk 138 m²
Prodej bytu 4+kk 138 m²

Prodej bytu 4+kk 138 m²

Nováčkova 1555/76, Brno - Husovice

10 800 000 Kč

9 850 000 Kč

71 377 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 114 m²Prodej bytu 2+kk 114 m²
Prodej bytu 2+kk 114 m²
Prodej bytu 2+kk 114 m²

Prodej bytu 2+kk 114 m²

Smetanovo nábřeží 789/65, Vyškov-Předměstí

6 190 000 Kč

5 990 000 Kč

52 544 Kč/m2

1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 665 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické