Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

63 nemovitostí

doporučené

Prodej atypického bytu 214 m²Prodej atypického bytu 214 m²
Prodej atypického bytu 214 m²
Prodej atypického bytu 214 m²

Prodej atypického bytu 214 m²

Měnín, Měnín

6 900 000 Kč

6 300 000 Kč

29 439 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 665 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Komenského 224/1, Mikulov

6 700 000 Kč

103 077 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Otnice, okres Vyškov

6 390 000 Kč

92 609 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Břízová 271, Moravský Krumlov

6 090 000 Kč

76 125 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 125 m²Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²

Prodej bytu 4+1 125 m²

Palackého 2957/45, Hodonín

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

43 920 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Bezručova 694/21, Brno - Staré Brno

8 500 000 Kč

130 769 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

9 627 000 Kč

145 864 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Alšova, Znojmo

7 900 000 Kč

7 300 000 Kč

51 408 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Bulhary 183, Bulhary

7 890 108 Kč

112 716 Kč/m2

1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 665 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické