Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

697 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Jeseniova, Praha

8 873 000 Kč

138 641 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 017 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 93 m²Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²
Prodej bytu 4+kk 93 m²

Prodej bytu 4+kk 93 m²

Na Vinici 934/25, Litoměřice - Předměstí

7 777 777 Kč

83 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Bedřichov 164, Bedřichov

5 390 000 Kč

141 842 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Horní 1466/10, Praha 4 - Nusle

7 000 000 Kč

6 790 000 Kč

123 455 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55.6 m²Prodej bytu 2+kk 55.6 m²
Prodej bytu 2+kk 55.6 m²
Prodej bytu 2+kk 55.6 m²

Prodej bytu 2+kk 55.6 m²

Františka Jansy 695/4, Praha - Dolní Měcholupy

5 999 900 Kč

5 750 000 Kč

103 417 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Dvouletky 1924/4, Praha 10 - Strašnice

8 921 000 Kč

8 611 000 Kč

162 472 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Obeciny II, Zlín

5 790 000 Kč

80 417 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Pšenčíkova 680/12, Praha 12 - Kamýk

6 250 000 Kč

145 349 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Buchovcova 1661/3, Praha 3 - Žižkov

9 990 000 Kč

9 497 000 Kč

155 689 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Poděbradská 1158/49, Praha 9 - Hloubětín

10 490 000 Kč

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

1...495051...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 017 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické