Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

38 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Borový vrch 792/48, Liberec XIV-Ruprechtice

3 800 000 Kč

3 700 000 Kč

97 368 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 157 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Pražská, Doksy

4 500 000 Kč

70 313 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Starý Dvůr 798, Hrádek nad Nisou

3 690 000 Kč

78 511 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 85 m²Prodej bytu 5+1 85 m²
Prodej bytu 5+1 85 m²
Prodej bytu 5+1 85 m²

Prodej bytu 5+1 85 m²

Vackova, Liberec

5 240 000 Kč

4 990 000 Kč

58 706 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vlaštovčí 3606/33, Jablonec nad Nisou

4 390 000 Kč

4 199 000 Kč

83 980 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Školní 386/2, Liberec V-Kristiánov

4 790 000 Kč

4 690 000 Kč

106 591 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 120 m²Prodej bytu 2+1 120 m²
Prodej bytu 2+1 120 m²
Prodej bytu 2+1 120 m²

Prodej bytu 2+1 120 m²

Kořenov 699, Kořenov

3 590 000 Kč

29 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Velké Hamry 259, Velké Hamry

4 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Karla Čapka 1133, Lomnice nad Popelkou

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

43 919 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Vrchlického, Doksy

3 300 000 Kč

58 929 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 157 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické