Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

57 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Jesenická, Vrbno pod Pradědem

2 599 000 Kč

2 299 000 Kč

36 492 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 234 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Kopečná 452, Vrbno pod Pradědem

3 116 627 Kč

2 850 000 Kč

43 846 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 3+1 98 m²Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²

Prodej bytu 3+1 98 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

1 980 000 Kč

20 204 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

K. Čapka, Kopřivnice

2 950 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej bytu 2+1 54.58 m²Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Mitušova, Ostrava

2 900 000 Kč

53 133 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 2+kkProdej bytu 2+kk
Prodej bytu 2+kk
Prodej bytu 2+kk

Prodej bytu 2+kk

Květinová, Lutyně, Orlová

1 890 000 Kč

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Studentská, Karviná

2 699 000 Kč

39 691 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Mostní 800/62, Opava - Kateřinky

2 690 000 Kč

76 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 1+1 23 m²Prodej bytu 1+1 23 m²
Prodej bytu 1+1 23 m²
Prodej bytu 1+1 23 m²

Prodej bytu 1+1 23 m²

Pionýrská, Bruntál

1 160 000 Kč

50 435 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 234 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické