Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

57 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Chářovská 797/86, Krnov - Pod Cvilínem

2 890 000 Kč

46 613 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 234 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 124 m²Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²
Prodej bytu 4+1 124 m²

Prodej bytu 4+1 124 m²

Nerudova 521/12, Město Albrechtice

2 498 000 Kč

20 145 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 42 m²Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²
Prodej bytu 1+kk 42 m²

Prodej bytu 1+kk 42 m²

Hrabyně, okres Opava

2 490 000 Kč

59 286 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Alžírská, Ostrava

2 790 000 Kč

111 600 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Borovského, Karviná

2 790 000 Kč

42 923 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Mendelova, Karviná

2 849 000 Kč

37 487 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Chářovská, Krnov

2 290 000 Kč

41 636 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Čujkovova 1856/52, Ostrava - Zábřeh

1 950 000 Kč

67 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

1. máje 1267, Orlová - Lutyně

2 000 000 Kč

1 900 000 Kč

27 536 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Adamusova, Ostrava

2 690 000 Kč

2 630 000 Kč

49 623 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 234 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické