Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

39 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Plzeňská, Chotěšov

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 181 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Srní 40, Srní

10 490 000 Kč

6 490 000 Kč

67 604 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Částkova 1828/13, Plzeň - Východní Předměstí

6 299 000 Kč

82 882 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76.26 m²Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Dlouhá 773/6, Plzeň 4 - Lobzy

6 200 000 Kč

81 301 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Pilařská, Plzeň

7 604 050 Kč

102 757 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Sokolovská, Plzeň - Severní Předměstí

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Alešova, Plzeň

6 200 000 Kč

86 111 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Guldenerova, Plzeň

6 240 000 Kč

86 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Inženýrská, Jižní Předměstí, Plzeň

7 295 000 Kč

6 900 000 Kč

127 542 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 184 m²Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²
Prodej bytu 2+kk 184 m²

Prodej bytu 2+kk 184 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

7 490 000 Kč

40 707 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 181 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické