Byty na prodej v kraji Plzeňský kraj

106 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Meclov 36, Meclov

2 950 000 Kč

2 499 000 Kč

52 063 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 447 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Sokolovská 808/36, Plzeň 1 - Severní Předměstí

7 120 000 Kč

6 490 000 Kč

99 846 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 52 m²Prodej bytu 1+1 52 m²
Prodej bytu 1+1 52 m²
Prodej bytu 1+1 52 m²

Prodej bytu 1+1 52 m²

Jablonského, Plzeň

4 990 000 Kč

4 349 000 Kč

83 635 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 87 m²Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²

Prodej bytu 4+1 87 m²

Jana Ziky 1738, Tachov

4 090 000 Kč

47 011 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Žižkova, Stříbro

4 300 000 Kč

4 200 000 Kč

55 263 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Smetanova, Kašperské Hory

Neveřejná cena

Prodej bytu 2+1 81 m²Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²

Prodej bytu 2+1 81 m²

Plzeňská, Chotěšov

5 530 000 Kč

68 272 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 75 m²Prodej bytu 2+kk 75 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m²

Prodej bytu 2+kk 75 m²

Plzeňská, Chotěšov

5 075 000 Kč

67 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 66 m²Prodej bytu 1+kk 66 m²
Prodej bytu 1+kk 66 m²
Prodej bytu 1+kk 66 m²

Prodej bytu 1+kk 66 m²

Plzeňská 212, Chotěšov

4 460 000 Kč

67 576 Kč/m2

1...456...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 447 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické